Mládež 24. 9. 2022

Starší žáci nestačili na Vsetín

Starší žáci zatím bohužel nezažívají nejlepší vstup do sezony. V sobotním utkání na svém ledě přivítali VHK Vsetín, na nějž po přestřelce nakonec nestačili.

Valaši si svůj náskok vybojovali už v 1. třetině, kterou vyhráli 7:1. Tento polštář nakonec hostům stačil, nicméně čekáte li, že Tygři zápas zabalili, jste na omylu. Ve druhé třetině se domácí borci snažili zápas zvrátit, prostřední periodu dokonce 4:3 vyhráli! Činil se především Štěpán Palička, jenž se trefil dvakrát, jinak měli Tigers tři další střelce. Prosadil se Kristian Zalubil, Jakub Bartoš a obránce Tomáš Tureček, jenž je díky dnešní brance s bilancí 3+1 nejproduktivnějším hráčem týmu!

'Právě na něj budou starší žáci spoléhat ve středu, kdy v tažení za první výhrou přivítají na svém ledě Přerov!