TIGERS ZLÍN

Rozpis ledu KIS Facebook Instagram
Mládež 26. 4. 2024

LETNÍ KEMP 2024! Vypilujte své hokejové dovednosti! V červenci nás čeká mládežnický kemp

Stejně jako v loňském roce, uspořádají zlínské kluby Tigers Zlín a Berani Zlín společně mládežnický kemp, konkrétně tedy v druhé polovině července. Zúčastnit se jej mohou všichni mladí hokejisté ročníků 2010 až 2017, těšit se můžete jak na přípravu na ledě, tak suchý blok.

Již tradiční mládežnický kemp loni přilákal rekordní počet přes 80 mladých hokejistů. Trenéři se se svými svěřenci zaměřili jak na přípravu na ledě, do které zařadili především cvičení pilující techniku a detaily, v rámci suché přípravy se kladl důraz na obratnost nebo stabilitu, ale samozřejmě také mnoho dalších hokejových cvičení.

Letos chystáme už 12. ročník kempu, ten proběhne od 28. července do 1. srpna. Celý týden bude probíhat formou příměstského tábora, přičemž každý den bude rozdělen na dva bloky přípravy na ledě a dva bloky suché přípravy. Cena za hráče činí 8900 korun, pro brankáře pak cena zvýhodněná ve výši 8000 korun. Přihlásit se můžete zde, konkrétní program zašleme všem rodičům včas před začátkem celé akce.

Ještě o týden dříve nás čeká první termín kempu, ten pořádá klub Berani Zlín od 21. do 25. července a platí pro něj stejné podmínky, jako pro kemp Tigers, včetně ceny. Přihlašovat se můžete pomocí formuláře zde. Své dítě můžete dle uvážení zaregistrovat na jeden nebo oba kempy, vítáni jsou i členové jiných klubů.

Těšíme se na Vás.

Reportáž z loňského ročníku