TIGERS ZLÍN

Rozpis ledu KIS Facebook Instagram
Mládež 4. 12. 2022

To byla kanonáda! Mladší žáci naprosto rozložili Kroměříž

Mladší žáci za sebou mají mimořádně povedený duel a pokračují ve skvělých výkonech z poslední doby! Proti Kroměříži Tigers úřadovali od první minuty a byli k nezastavení, skóre se nakonec zastavila na stavu 14:1. Čtyřmi góly se prezentoval Patrik Pavlenko, o jednu branku méně zapsal David Sadílek, další strůjce tygřího úspěchu.

Tygrům se od začátku dařilo skutečně vše s sypali jeden gól za druhým. Nejprve se po dvou minutách prosadil po pasu od Pavlenka Sebastian Vavruška, na toho brzy navázal Elias Taoujni. Netrvalo dlouho a skóroval i Patrik Pavlenko, jenž tak po šesti minutách zapsal svůj už druhý bod. Tigers neměli dost, v rozmezí tří minut dali gól ještě David Sadílek, znovu Patrik Pavlenko a Roman Benjamin Pšurný. Netrvalo dlouho a druhého zásahu se dočkal také David Sadílek - 7:0. Aktéři dnešního utkání si pak vinou konfliktu Matyáše Durčáka s Matyášem Číhalem zkusili hru čtyři na čtyři, nicméně v tomto formátu se nikdo prosadit nedokázal. Už nyní bylo v podstatě po zápase, čekalo nás však ještě pořádně výživných 40 minut.

Tygři pokračovali v kanonádě a do poloviny základní hrací doby dosáhli díky trefám Patrika Soukupa, Sebastiana Vavrušky a Romana Benjamina Pšurného magického desátého gólu. Domácí ani nyní neměli dost, do sirény zapsala gól i Nela Kratochvílová a dvojice David Sadílek - Patrik Pavlenko, oba tak dosáhli hattricku.

Poslední třetina už byla klidnější, deset minut před koncem už jen korunoval svůj výtečný výkon čtvrtou brankou Patrik Pavlenko a čestného úspěchu hostů z Kroměříže dosáhl Josef Juruška, který tak dvě minutky před koncem připravil brankáře Žáka o čisté konto - 14:1.

Mladší žáci tak proti poslední Kroměříži natáhli bodovou šňůru už na sedm zápasů, přičemž dnes zvítězili vskutku stylově a v tabulce tak nadále těsně dorážejí na vedoucí dvojici a naopak unikají čtvrtému Vsetínu! Další zápas je pro mladší žáky na programu příští sobotu, kdy zajíždějí na led Valašského Meziříčí aby zde od 10:30 vyzvali místní Bobry.