Mládež 21. 1. 2023

Po dvou výhrách krutý pád, starší žáci "B" narazili v Brumově

Ačkoli zažívají starší žáci "B" poměrně slušné období, zápas s Brumovem Bylnicí se jim krutě nepodařil. Domácí už po sedmi minutách vedli 3:0, do konce třetiny navíc ještě jeden gól přidali. Už tehdy bylo zle. Ve druhé třetině se Tygři sice snažili vrátit do zápasu a vsítili dva góly z holí Adama Tomaštíka v přesilovce a následně Daniela Škamraly, nicméně i tuhle pasáž hosté prohráli, tentokrát smířlivě 2:3. Třetí třetina rozpoutala na ledě vyložený uragán! Domácí střelci byli k nezastavení a nasázeli do tygří sítě sedm branek a pečetili tak vysokou výhru - 14:2. Šanci na nápravu nepovedeného představení mají Tigers příští sobotu, kdy zajíždějí do Uherského Hradiště. Zápas startuje ve 13:30. Do té doby budou Tygři v tabulce šestí, přeskočil je právě Brumov Bynice.