4. kolo, 2. 10.

Tigers Zlín - HK Kroměříž

6:3

Branky a nahrávky: 05:17 Vaněk (Kaděra; 5/5), 05:43 Šlesinger (Vyorálek, Haida; 5/5), 10:25 Doležal (Fajkus; 5/5), 17:41 Mozr (Mičkal; 5/5), 44:44 Haida (Vasyliev; 5/5), 58:20 Doležal (Mozr, Haida; 4/5) – 07:16 Hermély (Došlík; 5/5), 46:01 Ondřiš (Králík; 5/5), 47:36 Zakravač (Havlík; 5/5). Rozhodčí: Šiška – Babulík, Henčl. Diváci: 23. Vyloučení: 7:3. Bez využití. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 6:3. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:3, 6:3.

Úvod zápasu domácí vyšel na jedničku. Už po pěti minutách otevřel skóre Patrik Vaněk, přičemž už po 30ti vteřinách na něj navázal Daniel Šlesingr. Kroměříž sice ještě odpověděla, jenže dvoubrankové vedení vrátil Tygrům Dalibor Doležal a situaci ještě vylepšil Marek Mozr. Do kabin tak šli Tigers spokojeni, vedli 4:1 a vše bylo na nejlepší cestě k vítězství.

Na další branku jsme si museli počkat až do třetí třetiny, ve třetině druhé rozdávali sudí pouze tresty. Hned třikrát usedli na trestnou lavici domácí dorostenci, pozitivní však je, že ani jednou neinkasovali a oslabení tedy hrají výborně.

Ve 45. minutě se trefil Mykyta Haida - 5:1 a zdálo se, že je hotovo. Kroměříž se ještě vrhla do útoku a dvěma góly v krátkém rozmezí utkání zdramatizovala, více už však Tigers soupeři nedovolil. V 5í. minutě ještě jistil triumf svého týmu střelec Dalibor Doležal, jenž si i dnes připsal dvě branky!

Dorostenci tak pokračují v krasojízdě, tabulku stále vedou o tři body, jelikož jejich největší konkurent Prostějov také vyhrál. Možnost odskočit soupeřům dostanou černo-oranžoví příští neděli kdy zajíždějí na led čtvrtého Hodonína. Zápas startuje v 10:15.