1. kolo, 24. 9.

HC Černí Vlci - Tigers Zlín

1:10

Branky a nahrávky: 48:33 Badura (Raška, Vašek; 5/4) – 00:37 Zaborskyi (Fajkus, Doležal; 5/5), 14:21 Šlesinger (Haida, Vyorálek; 5/5), 21:41 Zaborskyi (Zámorský, Jünger; 5/4), 23:12 Doležal (Zaborskyi, Fajkus; 5/5), 32:30 Vasyliev (Haida; 5/4), 32:39 Vaněk (5/5), 33:46 Vyorálek (Doležal, Fajkus; 5/5), 39:28 Zaborskyi (5/5), 48:48 Zaborskyi (Vyorálek, Zámorský; 5/5), 51:49 Doležal (Zámorský, Fajkus; 5/4). Rozhodčí: Štěpán – Marek, Šimiček. Diváci: 84. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:3. Střely na branku: 1:10. Průběh utkání: 0:8, 1:8, 1:10.

Dorostenci Tigers Zlín v sobotu odehráli úvodní zápas nové sezony. A začali výborně, Černé Vlky v Kopřivnici díky výborné druhé třetině rozstříleli 10:1 a zapsali první tři body do tabulky!

Tigers udělali první krok k výhře už v první periodě, kterou vyhráli 2:0. Po půl minutě otevřel sore Illia Zaborskiy, na nějž navázal Daniel Šlesingr. Klíčovou pasáží byla prostřední třetina, tu totiž Tygři vyhráli poměrem 6:0! Dvakrát se znovu trefil Illia Zaborskiy, jenž tedy ve 40. minutě zkompletoval hattrick. Černí Vlci korigovali skóre až v polovině třetí třetiny, z přesilovky se prosadil Robin Badura, který tak připravil výborně chytajícího brankáře Kaděru o čisté konto. Byli to však opět Tigers kdo skóre zápasu uzavřel, brankou Dalibora Doležala dosáhli dvouciferného výsledku - 10:1!

Skvělý zápas vedle gólmana Kaděry rovněž odehrál už několikrát zmíněný Illia Zaborskiy (4+1), vidět byl Dalibor Doležal (2+2), čtyři asistence posbíral Jiří Fajkus.

Dorostenci tak v prvním zápase zapisují tříbodovou výhru, možnost tuto sbírku rozšířit dostanou hned zítra, kdy vyzvou Brumovu - Bylnici.