Tigers Zlín - VHK ROBE Vsetín

3:6

TIGERS ZLÍN: Brázdil – Mišurec, Harásek, Číhal, Horký, Karlík – Anishchenko, Černý, Palička, Bartoš, Charvát, Tureček, Dvořák, Korvas, Tomek, Zalubil.

VHK ROBE VSETÍN: Šturala – Koňařík, Šedlbauer, Spitzer, Drozd, Karola – Fabián, Bláha, Krupa, Nedzynski, Planka.

Branky a nahrávky: 10:20 Bartoš (Anishchenko; 5/5), 38:28 Anishchenko (Bartoš; 5/5), 51:29 Korvas (Horký; 5/5) – 02:16 Drozd (Nedzynski; 5/5), 11:31 Fabián (Planka; 5/5), 14:08 Drozd (Šedlbauer; 5/5), 23:16 Nedzynski (Drozd; 5/5), 24:59 Fabián (Bláha; 5/5), 30:22 Planka (Krupa; 5/5). Rozhodčí: Rokos, Žák. Diváci: 42. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Střely na branku: 3:6. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6, 3:6.

Vsetínu se podařil hned start zápasu, když po dvou minutách otevřel skóre Sebastian Drozd. Tygři si připravili odpověď v polovině úvodní dvacetiminutovky, prosadil se Jakub Bartoš! Hosté zareagovali rychle, v 15. minutě už to bylo 3:1. Tigers se mohli vrátit do zápasu v závěru první třetiny, přesilovku pět na tři však bohužel nevyužili a do kabin tak šli s dvoubrankovým deficitem.

I druhá třetina lépe vyšla Vsetínu, ten do poloviny zápasu nasypal další tři góly a měl splněno. Tygři se nevzdali a v samém závěru prostřední dvacetiminutovky Mykyta Anishchenko zahájil stíhací jízdu. Deset minut před koncem ještě vykřesal jiskřičku naděje Adam Korvas, na obrat už to, ale nestačilo a zápas skončil prohrou 3:6.