Tigers Zlín - PSG Berani Zlín

2:15

TIGERS ZLÍN: Kratochvíl (Prokop) – P. Mišurec, Harásek, Číhal, Karlík, Horký – Tomaštík, Anishchenko, Černý, Palička, Bartoš, Charvát, Tureček, Korvas, Tomek, Zalubil.

PSG BERANI ZLÍN: (Sedláček)Večeřa – Provazník, Lysák, T. Mišurec, Ernst, Vopatřil, Duba, Coufalík – Trnavský, Hoferek, Pažout, Nábělek, Cekota, Jordán, Čajánek, Šimek, Riedl, Marek.

Branky a nahrávky: 23:45 Tureček (P. Mišurec; 5/5), 41:28 Anishchenko (5/5) – 03:54 Šimek (Jordán; 5/5), 06:40 Šimek (Lysák, Cekota; 5/5), 08:08 Marek (Riedl; 5/5), 12:58 Lysák (Marek; 5/5), 18:09 Coufalík (Marek; 5/5), 19:57 Nábělek (Pažout; 5/5), 23:24 Nábělek (Pažout; 5/5), 33:15 Riedl (Marek; 5/5), 35:13 Jordán (Lysák; 5/5), 37:29 Marek (Cekota; 5/5), 46:32 Coufalík (Jordán; 5/4), 46:44 Cekota (Pažout; 5/5), 49:23 Šimek (Trnavský; 5/4), 54:44 Marek (Hoferek; 5/5), 59:05 Hoferek (Pažout; 5/5). Rozhodčí: Jurčík, Žák. Diváci: 32. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:2. Střely na branku: 2:15. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:10, 2:10, 2:15.

Zápas se Tygrům jednoduše nepovedl. Berani odskočili už v první třetině na rozdíl šesti branek, nejvíce se činil Adam Šimek (2+0) Jonáš Marek (0+2)

Ve 24. minutě alespoň snižoval na 1:7 po Miškurecově pasu Tomáš Tureček, nicméně v polovině základní hrací doby odskočili žlutomodří díky třem brankám za pět minut na výrazných 1:10.

Třetí třetina se pak už hrála spíše z povinnosti, na jejím startu sice krotil divoký výsledek Mykyta Anishchenko, na nějž však v přesilovce po Bartošově vyloučení reagoval Coufalík. V dalším průběhu závěrečné periody ještě padly čtyři branky, hattrick například završil Adam Šimek.

Duel s Berany se tak nepovedl a starší žáci tak bohužel stále hledají formu. Boj o důležité body čeká Tygry příští víkend, černo-oranžoví se pokusí v Šumperku vyzrát na tamní Draky. Duel startuje v 9:00.