Tigers Zlín - HC Olomouc

5:8

TIGERS ZLÍN: Kratochvíl – Mišurec, Harásek, Číhal, Horký – Anishchenko, Palička, Bartoš, Charvát, Tureček, Korvas, Tomek, Zalubil.

HC OLOMOUC: Řezníček – Matiichuk, Vlček, Bělovský, Kubáň – Blaha, Matějka, Černakovič, Žigárdy, Miko, Zembolová, Krejčí, Kočíb, Voráč, Stibůrek, Musil.

Branky a nahrávky: 05:29 Tureček (Zalubil; 5/5), 12:41 Palička (Korvas; 5/5), 23:38 Korvas (Harásek; 5/5), 33:05 Bartoš (5/4), 35:08 Palička (Anishchenko; 5/5) – 02:02 Kočíb (Žigárdy; 5/5), 17:00 Vlček (4/5), 23:35 Musil (5/5), 47:48 Musil (Žigárdy; 5/5), 52:34 Zembolová (Žigárdy; 5/5), 54:36 Voráč (Matějka; 5/5), 54:51 Kubáň (Matějka; 5/5), 58:21 Kubáň (5/5). Rozhodčí: , Rokos. Diváci: 23. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 5:8. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 5:3, 5:8.

První třetina byla vyrovnaná. Hostující Olomouc šla sice po dvou minutách do vedení, Tomáš Tureček, ale záhy vyrovnal. Tigers následně ubránili soupeřovu přesilovku a sami se chopili vedení! Po přihrávce Adama Korvase se trefil Štěpán Palička! Rovné tři minuty před koncem pak ještě skóroval olomoucký Vlček, ten gólově uzavřel úvodní periodu - 2:2.

Do druhé třetiny vstoupila sice lépe Olomouc brankou Musila, to už ale bylo ze strany Kohoutů vše. Tigers prostřední části hry dominovali, nasypali hned tři góly. Adam Korvas k jedené asistenci přidal i gól, podruhé se trefil Štěpán Palička a gólový účet si otevřel Jakub Bartoš - 5:3. Vše bylo na nejlepší cestě k zisku dvou bodů...

Jak Tygrům vyšla prostřední třetina, ve třetině třetí naopak řádili Kohouti. Vše vypadalo v pořádku až do 48. minuty, to si Olomouc na Tigers CREAM Aréně otevřela střelnici. Za třináct minut zvládli hosté až neuvěřitelných pět gólů! Rázem bylo po zápase.

Po výhře na Kroměříží tak přichází další prohra a starší žáci se bohužel i nadále hledají. Šance na další, velice důležité body přijde hned zítra, Tygři od 9:00 vyzvou v Tigers CREAM Aréně sousední Berany!