HC Brumov-Bylnice - Tigers Zlín

9:3

HC BRUMOV-BYLNICE: Pavlík – Živčic, Lysáček, Maček, Fojtík – Maňas, Macháč, Martinka, Hatina, Naňák, Pavlíková, Kolínek.

TIGERS ZLÍN: Šiška (20. Brázdil) – Dittrich, Vlček, Tomaštík – Socha, Vaverka, Teplinec, Dvořák, Holotík, Švachula, Baďura, Rajnoch, Škamrala.

Branky a nahrávky: 00:14 Maček (Pavlíková; 5/5), 12:27 Maňas (Maček; 5/5), 24:30 Hatina (Kolínek; 5/5), 32:44 Maňas (Pavlíková; 5/5), 36:06 Kolínek (4/5), 40:58 Hatina (Naňák; 5/5), 50:25 Pavlíková (Naňák; 5/5), 57:41 Hatina (Naňák; 5/5), 59:44 Kolínek (Naňák; 5/5) – 37:37 Baďura (Vaverka; 5/3), 50:47 Švachula (5/5), 57:03 Teplinec (Švachula; 5/5). Rozhodčí: Schmiedl, Ondruš. Diváci: 41. Vyloučení: 5:1. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 9:3. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1, 7:3, 9:3.

Start zápasu se našemu výběru nevydařil, už po 14 vteřinách otevřel skóre Lukáš Maček. Následně se Tygrům nepodařilo proměnit přesilovou hru a ve 13. minutě znovu udeřili domácí, tentokrát Filip Maňas.

Ani ve druhé části hry se nepodařilo najít na Brumov odpovídající recept, skóre naopak v úvodní desetiminutovce ještě navýšil Jakub Hatina a Filip Maňas. Šance měla přijít v přesilovce, místo gólu ale Tigers bohužel počtvrté inkasovali, tentokrát skóroval Daniel Kolínek. V pořadí třetí početní přvahu už se naštěstí podařilo zužitkovat, naději vykřesal Filip Baďura.

Domácí Brumov si skóre hlídal. K dalšímu navýšení došlo po 58 vteřinách třetí třetiny, opět udeřil Hatina. Deset minut před koncem se prosadila i Natálie Pavlíková - 7:1.

Tigers zapsali alespoň čestné úspěchy díky trefám Filipa Švachuly a Lukáše Teplince, závěr však opět patřil Brumovu, hattrick dokonal Jakub Hatina, druhý gól vsítil Tobias Kolínek - 9:3.

Po třech jasných výhrách v řadě tak přichází zaváhání, starším žákům duel s prvním celkem tabulky - Brumovem-Bylnicí - nesednul. Situace v tabulce je ale i nadále velmi příznivá, Tygři jsou třetí, čelo tabulky mají stále na dostřel. Ligový program pokračuje příští neděli, Tigers doma od 11:15 vyzvou Uherské Hradiště.