HC Uherský Brod - Tigers Zlín

4:16

HC UHERSKÝ BROD: Smolčák – Sedláček, Jančář, Krejčiřík – Patka, Gajdůšek, Kundrata, Kutnar, Šmerda, Kubík, Rybníkář, Peřestý.

TIGERS ZLÍN: Brázdil (Šiška) – Dittrich, Vlček – Dvořák, Tomaštík, Škamrala, Štěpánek, Teplinec, Baďura, Holotík, Socha, Vaverka, Švachula, Rajnoch.

Branky a nahrávky: 24:02 Jančář (Sedláček, Kubík; 5/4), 29:54 Kundrata (Patka; 5/4), 52:55 Rybníkář (5/5), 54:22 Jančář (Kubík, Rybníkář; 4/5) – 01:40 Dittrich (Škamrala; 5/5), 03:43 Štěpánek (5/5), 10:39 Baďura (Škamrala; 5/5), 11:59 Dvořák (Štěpánek; 5/5), 12:15 Vaverka (Štěpánek; 5/5), 21:21 Tomaštík (5/5), 21:56 Švachula (Škamrala; 5/5), 25:32 Štěpánek (Dvořák; 5/5), 28:44 Dittrich (Švachula; 5/5), 32:16 Teplinec (5/5), 39:52 Teplinec (Švachula; 5/5), 41:59 Tomaštík (Škamrala; 5/5), 47:04 Švachula (Škamrala; 5/5), 49:20 Dvořák (5/5), 51:13 Rajnoch (Holotík; 5/5), 59:42 Dvořák (Baďura; 5/5). Rozhodčí: Blaha, Brablenec. Diváci: 57. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 4:16. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:9, 2:9, 2:15, 4:15, 4:16.

Zápas byl v podstatě rozhodnutý už v první třetině, tu Tigers vyhráli 5:0. A činili se hned od prvních minut, v čase 1:40 otevřel skóre Gabriel Dittrich, o dvě minutky později na něj navázal Šimon Štěpánek. Další branku jsme přidali v přesilové hře, tu první se ještě využít nepodařilo, tu druhou již ano a to zásluhou Filipa Baďury - 3:0. V krátkém sledu přišly ještě dva další góly, nejprve z hole Tobiáše Dvořáka, poté Matyáše Veverky, přičemž pokaždé asistoval Šimon Štěpánek.

I vystup do prostřední části hry měli Tygři výborný, v rozmezí půl minuty zvýšili Adam Tomaštík a Filip Švachula - 7:0. Čestného gólu se domácí Brod dočkal v přesilové hře, skóroval Jan Jančář. Tigers ale byli k nezastavení, ještě do poloviny základní hrací doby se opět prosadili Šimon Štěpánek a Gabriel Dittrich - 9:1. Brod ještě korigoval, a to zásluhou další přesilovky, kterou zužitkoval Zdeněk Kundrata. Magického desátého gólu pak dosáhl Lukáš Teplinec, kterého úspěch zřejmě povzbudil, jelikož do sirény přidal ještě jeden gól - 11:2.

Třetí třetina by se s trochou nadsázky dala označit za nejvyrovnanější. Tigers nadále navyšovali náskok, trefil se Adam Tomaštík, Filip Švachula Tobiáš Dvořák, to vše v úvodní desetiminutovce. Chvíli poté dal svůj první dnešní gól Matěj Rajnoch.

Domácí se nechtěli nechat zahanbit a v rozmezí minuty a půl korigovali Jančár s Rybníkářem. Poslední slovo ale měli přeci jen Tygři, trefil se Tobiáš Dvořák, jenž tak dosáhnul na hattrick!