Tigers Zlín - SHKM Hodonín

11:1

TIGERS ZLÍN: Mlčák – Dorničák, Sedlář, Hudec, Soukup – Pšurný, Taoujni, Pavlenko, Sadílek, Psík, Marušák.

SHKM HODONÍN: Jandorová – Bílek, Kotásek – Mohyla, Machala, Matyáš, Kožina, Minaschek, Kosek, Blaha, Hoza.

Branky a nahrávky: 07:22 Taoujni (Sadílek; 4/5), 12:19 Pavlenko (Taoujni; 5/5), 13:55 Taoujni (Psík; 5/5), 25:15 Dorničák (Pavlenko; 5/5), 27:19 Sedlář (Taoujni; 5/4), 30:45 Dorničák (Pšurný; 5/5), 31:26 Taoujni (Pšurný, Dorničák; 5/5), 31:45 Psík (5/5), 32:57 Sadílek (Sedlář; 5/5), 43:15 Psík (Pavlenko; 4/5), 44:35 Sedlář (Sadílek; 5/5) – 48:47 Hoza (Kosek; 5/5). Rozhodčí: Škach, Škach. Diváci: 39. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Střely na branku: 11:1. Průběh utkání: 11:0, 11:1.

Základ pro úspěch jsme položili už v první třetině. V hlavní roli? Elias Taoujni! Ten nejprve při vlastním oslabení skóroval, následně nahrál Patriku Pavlenkovi na gól a ve 14. minutě znovu sám udeřil - 3:0. Vsup se Tygrům vydařil výborně, navíc to ještě nebylo vše!

Hned na startu druhé periody navýšil Matyáš Dorčák, následovala přesilovková trefa Petra Sedlaře a ještě jednou se trefil Matyáš Dorčák - 6:0. Tigers byli ve formě, za další zhruba dvě minuty navýšili vedení Davidové Psík s Sadílek, hattricku se dočkal Elias Taoujni.

Třetí třetina už byla klidnější, opět zaúřadovala dvojice David Psík - Petr Sedlař. Alespoň čestně snížil ve 49. minutě Lukáš Hoza - 11:1.

Mladší žáci nyní doufají, že po třech prohrách ze čtyř zápasů nastartují vítěznou sérii, start pro to mají po demolici Hodonína výtečný.