PSG Berani Zlín - Tigers Zlín

13:6

PSG BERANI ZLÍN: Večeřa – Vopatřil, Provazník, Lysák, Mišurec, Duba, Ernst – Cekota, Pánek, Jordán, Šimek, Čajánek, Nábělek, Trnavský, Reisch, Pažout.

TIGERS ZLÍN: Brázdil – Číhal, Zalubil, Harásek, Tureček – Palička, Bartoš, Korvas, Tomek, Horký, Anishchenko, Mišurec.

Branky a nahrávky: 01:37 Trnavský (Čajánek), 02:19 Šimek (Cekota, Pánek), 07:28 Jordán (Pažout), 08:40 Provazník (Šimek), 11:19 Vopatřil (Pažout), 15:26 Jordán (Vopatřil), 18:00 Cekota (Pánek) – . Rozhodčí: Jurčík, Poláček. Diváci: 44. Průběh utkání: 7:0.

Starší žáci zlínských Tigers zahájili sezonu se sousedními Berany, o jejich prohře rozhodla už 1. třetina. Tu Tygři nezvládli poměrem 7:0. Ve druhé třetině se ještě černo-oranžoví pokusili zápas zdramatizovat a vsítili tři branky, v závěrečné periodě si však domácí situaci pohlídali a vyhráli rozdílem sedmi gólů. Dvěma brankami se zaskvěli obránci Kristián Zalubil a Tomáš Tureček, bilancí 0+2 přispěl Libor Tomek. Další zápas čeká starší žáky příští týden proti Šumperku.