Tigers Zlín - HC Brumov-Bylnice

3:9

TIGERS ZLÍN: Brázdil – Vlček, Dittrich – Škamrala, Tomaštík, Rajnoch, Teplinec, Vaverka, Kudla, Lukaštík, Socha.

HC BRUMOV-BYLNICE: Chuchma (Ondrůšek) – Maček, Bradáč, Mudrák, Kropáč – Žižka, Mrázik, Živčic, Holba, Maňas, Gajdošík, Pavlíková, Kovář, Macháč.

Branky a nahrávky: 05:39 Škamrala (Rajnoch; 5/5), 21:16 Rajnoch (5/5), 51:25 Tomaštík (Teplinec; 5/5) – 00:55 Živčic (Maňas; 5/5), 03:28 Maňas (Macháč; 5/5), 05:00 Mrázik (5/5), 09:47 Mrázik (5/5), 17:12 Gajdošík (5/5), 33:38 Macháč (Mrázik; 5/5), 52:39 Mrázik (Bradáč; 5/5), 58:02 Gajdošík (5/5), 59:21 Gajdošík (Mrázik; 5/5). Rozhodčí: Babulík, Žák. Diváci: 56. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Střely na branku: 3:9. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:6, 3:6, 3:9.

Už start zápasu se Tygrům příliš nevydařil, v první minutě otevřel skóre Dominik Živčic, přičemž do času 5:00 se prosadili ještě Filip Maňas a Matúš Mrázik a rázem to bylo 0:3. Tigers se do zápasu pokusili rychle vrátit, po pasu od Matěje Rajnocha se prosadil Daniel Škamrala. Domácím se však nadále příliš nedařilo a soupeř jim znovu odskočil. Nejprve se podruhé trefil Matúš Mrázik a na krutých 1:5 pak upravil Daniel Gajdošík.

Start do prostřední části hry se Tygrům pro změnu podařil, už po minutě snížil Matěj Rajnoch. Tigers pak ustáli přesilovku soupeře, ten se však v polovině základní hrací doby prosadil znovu. Dnes výborný Matúš Mrázik našel Adriana Macháče a ten se nemýlil. Tigers pak ještě dostali možnost zahrát si přesilovou hru, nicméně prosadit se nedokázali.

Na další branky jsme si museli počkat až do 51. minuty. Mladíci z Baťova města nejprve ubránili přesilovou hru a právě vyloučený Adam Tomaštík se po několika minutách dokázal do zápisu o utkání zapsat i gólově, snižoval totiž na 3:7. Bohužel, žádný velkolepý obrat se nekonal. Brumov si totiž připravil bleskovou odpověď, po 74 vteřinách zkompletoval hattrick Matúš Mrázik. V samém závěru si ještě individuální statistiky vylepšil dvěma trefami Daniel Gajdošík, zápas tak skončil vysokým rozdílem 3:9.

Po dvou desetigólových představeních tak starší žáci "B" v ligovém utkání tvrdě narazili. Nyní čeká mladíky ze Zlína dlouhá pauza, další duel je čeká až v sobotu 17.12, kdy zajíždějí do Uherského Hradiště. Úvodní buly bude vhozeno ve 13:00.