HC Bobři Valašské Meziříčí - Tigers Zlín

5:10

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: Bártek – Březovják, Bednařík, Hoffmannová – Šimčíková, Navrátil, Křenková, Halamíčková, Janošková, Hub, Maliňák, Kalčák, Kostrbel.

TIGERS ZLÍN: Prokop – Vlček, Dittrich, Číhal, Horký – Škamrala, Tomaštík, Kudla, Rajnoch, Dvořák, Teplinec, Vaverka, Tomek, Lukaštík, Zalubil.

Branky a nahrávky: 25:42 Hub (Maliňák; 5/4), 30:16 Hoffmannová (Maliňák, Janošková; 5/5), 44:17 Maliňák (Hub, Hoffmannová; 5/5), 55:07 Hoffmannová (5/5), 59:12 Maliňák (Hoffmannová, Hub; 5/5) – 10:03 Vlček (5/5), 13:11 Zalubil (5/5), 13:32 Tomek (Dittrich, Kudla; 5/5), 19:16 Číhal (5/5), 19:42 Číhal (Zalubil; 5/5), 22:22 Tomek (Horký; 5/5), 24:24 Škamrala (Číhal; 5/5), 48:07 Horký (Dittrich, Rajnoch; 5/5), 52:42 Číhal (Vaverka, Škamrala; 5/4), 58:10 Číhal (Dvořák; 5/5). Rozhodčí: Bambuch, Bártek. Diváci: 35. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Střely na branku: 5:10. Průběh utkání: 0:7, 3:7, 3:9, 4:9, 4:10, 5:10.

Start zápasu se nesl v klidném duchu, na gól jsme čekali nějakých deset minut. Pak už se ale Tygři pořádně rozjeli, skóre otevřel Tomáš Vlček. Skvěle se mladíkům ze Zlína podařila 13. minutě, na jejím startu se prosadil Kristian Zalubil a přesně za 21 vteřin ještě vylepšil situaci Libor Tomek. Další úspěchy zapsali Tigers v samém závěru, dvakrát se prosadil obránce Tobias Číhal a do kabin se tak šlo za skvělého stavu 5:0!

Od druhé třetiny se hra vyrovnala a ještě z toho byla pořádná přestřelka! Nejprve se v čase 22:22 prosadil Libor Tomek a zanedlouho poté skóroval ještě Daniel Škamrala. Následně si soupeř z Valašského Meziříčí zahráli přesilovku a hned bylo sníženo, prosadil se Dominik Hub. V polovině základní hrací doby pak skórovala Eliška Hoffmanová. Do sirény už se rozdávaly místo branek jenom tresty, sudí rozdali za deset minut hned šest. Situace nicméně byla pro Tygry i nadále příznivá, hosté vedli 7:2.

Ve 44. minutě snížil Adam Maliňák, rychlou odpověď si však připravil Sebastian Horký. Osm minut před koncem si Tigers zahráli přesilovku, kterou v podstatě ihned využili, hattrick završil obránce Tobias Číhal. Ze strany Valmezu ještě došlo ke kosmetické úpravě skóre, dobrý výkon dalším gólem korunovala Eliška Hoffmanová. Skvělý výkon dnes opět podal Tobias Číhal, jemuž byl hattrick málo a přidal svůj čtvrtý zářez. V poslední minutě dal na konečných 5:10 domácí Adam Maliňák.

Starší žáci "B" tak pokračují v povedených výkonech a podruhé v řadě nasypali soupeři "desítku". V tabulce mladým Tygrům momentálně patří čtvrté místo, posunout se na místo třetí, na které ztrácejí pouhý bodík mohou Tigers už zítra, kdy na Tigers CREAM Arénu dorazí Brumov Bylnice. Začíná se dopoledne v 9:15.