VHK ROBE Vsetín - Tigers Zlín

6:6

VHK ROBE VSETÍN: Macíček – Spitzer, Šedlbauer – Klimša, Ibříšek, Kret, Planka, Martinková, Haša, Nedzynski, Martinka, Molek, Mikula, Žák, Pončík, Krupa.

TIGERS ZLÍN: Brázdil – Černý, Harásek, Vlček, Dittrich, Číhal, Horký – Škamrala, Tomaštík, Palička, Tureček, Dvořák, Teplinec, Korvas, Lukaštík, Zalubil.

Branky a nahrávky: 08:56 Nedzynski (Krupa, Klimša; 5/5), 27:03 Kret (Mikula, Haša; 5/5), 27:10 Nedzynski (Krupa; 5/5), 33:43 Nedzynski (Klimša; 5/5), 39:02 Mikula (Haša, Planka; 5/5), 44:11 Planka (5/5) – 05:44 Zalubil (5/5), 23:35 Číhal (4/5), 28:07 Zalubil (5/5), 34:53 Horký (5/5), 36:59 Horký (Číhal; 5/5), 51:41 Tureček (Zalubil; 5/5). Rozhodčí: Opletal, Šimek. Diváci: 59. Vyloučení: 2:1. Bez využití. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 6:6. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:5, 6:5, 6:6.

Start utkání se lépe vydařil Tygrům, už po necelých šesti minutách poslal svůj tým do vedení Kristian Zalubil. Hosté si však příznivé situace příliš dlouho neužili, o vyrovnání se postaral dnes výborný Simon Roman Nedzynski. Nic dalšího už prvních dvacet minut nenabídlo, do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Na startu prostřední části hry dostali Tigers možnost zahrát si přesilovou hru, kterou obránce Tobias Číhal využil těsně před jejím skončením. Nedlouho poté si mladí Tygři vysloužili ještě jednu početní převahu, tu už však nevyužili. A tak přišel trest! Ve 27. minutě se trefil Filip Kert, jenž tedy zápas opět vyrovnal a za dalších sedm vteřin vystřelil Simon Roman Nedzynski svému týmu poprvé v zápase vedení. Mladíci z Baťova města si, ale připravili skvělou odpověď. Za ani ne minutu bylo opět vyrovnáno - trefil se opět Kristian Zalubil. Divoká 2. třetina ještě ani z daleka nekončila, chvíli poté co Vsetín ubránil přesilovku, tak sám udeřil, hattrick zkompletoval Simon Roman Nedzynski - 4:3. Přetahovaná neměla konce, dvěma bleskovými trefami strhl vedení zpět na stranu Tygrů Sebastian Horký. Druhou dvacetiminutovku nakonec gólově uzavřel 58 sekund před sirénou Petr Mikula - 5:5.

Závěrečná třetina už na branky tak bohatá nebyla. Ve 44. minutě se trefil Jan Planka a blíže k výhře měl opět domácí VHK, bod však pro tygří smečku zachránil osm minut před koncem Tomáš Tureček - 6:6. Zápas tak skončil spravedlivou plichtou.

Starší žáci "B" tak pokračují v povedených výkonech a díky zisku bodu drží slušné páté místo. To se pokusí ještě vylepšit, nicméně až v sobotu 26.11, kdy na Tigers CREAM Arénu dorazí trápící se, beznadějně poslední Kroměříž. Začíná se v 9:30.