7. kolo, 22. 10.

HC Brumov-Bylnice - Tigers Zlín

9:2

HC BRUMOV-BYLNICE: Bartozel – T. Holba, Maček, Kroupa, Bradáč, Mudrák, Kropáč – Žižka, Živčic, Střelec, Latinák, Š. Holba, Maňas, Gajdošík, Pavlíková, Kovář, Macháč.

TIGERS ZLÍN: Kratochvíl – Dittrich, Karlík – Škamrala, Tomaštík, Černý, Bartoš, Rajnoch, Vlček, Dvořák, Teplinec, Vaverka, Lukaštík.

Branky a nahrávky: 08:04 Macháč (Kovář; 5/5), 15:53 Macháč (Maček; 5/5), 18:52 Kovář (Macháč; 5/4), 20:57 Macháč (Pavlíková; 5/4), 21:32 Maňas (Š. Holba; 5/4), 22:30 Žižka (Macháč; 5/4), 37:21 Kovář (Macháč; 5/5), 45:55 Kovář (Kroupa; 5/4), 51:21 Maňas (Střelec; 5/5) – 12:22 Škamrala (Tomaštík; 5/5), 21:07 Škamrala (Dittrich; 4/5). Rozhodčí: Schmiedl, Šimoník. Diváci: 50. Vyloučení: 3:3. Využití: 5:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 9:2. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 9:2.

Gólový účet zápasu otevřeli domácí hráči, když se po osmi minutách trefil Adrian Macháč. Tygři si připravili pohotovou odpověď, za nějaké čtyři minutky vyrovnával Daniel Škamrala! Pět minut před koncem první části hry dostali Tigers ještě možnost přesilové hry, nicméně zužitkovat ji nedokázali a krátce po jejím skončení přetáhnul vedení zpět na stranu soupeře svou druhou brankou v utkání Adrian Macháč! Přesilovku na rozdíl od Tygrů využil Brumov, opět v tom měl prsty Adrian Macháč, jenž nahrával na gól Danielu Kovářovi - 3:1.

Zase o něco blíže k výhře posunul Brumov - Bylnici minutu po startu prostřední dvacetiminutovky nezastavitelný Adrian Macháč, Tygři se sice ještě zásluhou dnešního tahouna Daniela Škamraly vrátili za pár vteřin do hry, nicméně od té doby už se prosazoval jen a pouze soupeř. Do konce 2. třetiny padly další tři branky, pokaždé do hostující sítě - 7:2!

Tigers už nedokázali na efektivní domácí hru najít recept. V přesilovce se navíc patnáct minut před koncem ještě prosadil Daniel Kovář, jenž doplnil svého parťáka Adriana Macháče mezi střelci hattricku! Devět a půl minuty před koncem pečetil výhru Brumova Filip Maňas - 9:2.

Starší žáci "B" tak po třech výhrách zapisují prohru, nicméně situace v tabulce rozhodně není beznadějná. Tigers sice nyní okupují "až" 6. místo, nicméně na špičku soutěže - konkrétně mám na mysli 3. pozici - ztrácejí pouhopouhé dva bodíky. Do "lepší společnosti" se tak mohou vyšvihnout hned příští neděli, kdy je po krátkém odpočinku čeká Uherské Hradiště. Hraje se v Tigers CREAM Aréně od 9:00.