Tigers Zlín - HC Bobři Valašské Meziříčí

4:3

TIGERS ZLÍN: Brázdil – Karlík, Dittrich – Škamrala, Tomaštík, Černý, Rajnoch, Dvořák, Teplinec, Vaverka, Lukaštík, Vlček.

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: Chovanec – Březovják, Bednařík – Šimčíková, Navrátil, Strbačka, Janík, Janošková, Hub, Veselá, Maliňák, Kalčák, Barochová.

Branky a nahrávky: 00:29 Tomaštík (5/5), 08:32 Rajnoch (Teplinec; 5/5), 17:58 Teplinec (Karlík; 5/5), 47:19 Rajnoch (Dittrich; 5/5) – 05:18 Strbačka (Šimčíková; 5/5), 28:20 Navrátil (Kalčák; 5/5), 36:57 Hub (5/5). Rozhodčí: Babulík, Goňa. Diváci: 44. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Střely na branku: 4:3. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 4:3.

Zápas začal pro Tigers skvěle, už po první půlminutě se trefil Adam Tomaštík a domácí šli do okamžitého vedení! Samuel Strbačka sice dokázal vrátit zápas do vyrovnaného stavu, nicméně góly Matěje Rajnocha a Lukáše Teplince vrátily Tygry do vedení. Do kabin se šlo za stavu 3:1 pro domácí.

Druhá třetina se podařila pro změnu soupeři. Chvilku poté co Tygři ubránili oslabení se v polovině základní hrací doby hosté dostali na dostřel zásluhou Michala Navrátila, o vyrovnání se čtyři minuty před sirénou postaral Dominik Hub - 3:3!

Hrdinu zápasu našli Tigers v Matěji Rajnochovi, jenž svou druhou brankou utkání ve 48. minutě rozsekl! Od té doby už se neprosadil nikdo, Bobři si navíc honbu za vyrovnáním zkomplikovali dvěma tresty. Duel tak skončil těsně 4:3!

Starší žáci "B" pokračují po startu nové sezony ve zlepšených výkonech a zapisují třetí výhru v řadě! Možnost natáhnout vítěznou šňůru dostanou Tygři příští sobotu od 11:30, kdy zajíždějí do Brumova - Bylnice.