Tigers Zlín - HOKEJ Uherský Ostroh

3:8

TIGERS ZLÍN: ProkopBrázdil – Tureček, Pešek, Zalubil, Janků, Vařeka – Černý, Wachtl, Škamrala, Charvát, Horký, Dvořák, Mišurec, Teplinec, Lukaštík, Dittrich, Tomaštík.

HOKEJ UHERSKÝ OSTROH: D. Nevídal – Ivan, Štulc, B. Veselý – Čermák, B. Veselý, Němčický, Ludvík, Břečka, Skočík, D. Nevídal, Šácha, Straka.

Branky a nahrávky: 07:36 Škamrala (Horký, Tureček; 5/4), 26:01 Zalubil (Tureček, Mišurec; 5/4), 52:53 Lukaštík (Pešek; 5/5) – 05:06 Straka (Skočík; 5/5), 13:13 Straka (D. Nevídal, Němčický; 4/5), 31:54 Straka (5/5), 37:47 Ivan (Straka; 5/4), 40:52 Němčický (5/5), 42:32 Ludvík (Skočík; 5/5), 46:15 Šácha (B. Veselý; 5/5), 53:38 D. Nevídal (B. Veselý; 5/5). Rozhodčí: Šiška, Žák. Diváci: 34. Vyloučení: 3:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 3:8. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:7, 3:7, 3:8.

Dvě třetiny se Tygrům dařilo držet na dostřel, hlavně díky trefám Kristiana Zalubila a Daniela Škamraly. Bohužel se později projevila špatná produktivita a i když opticky působili Tygři jako velmi vyrovnaný soupeř závěrečnou periodu zvládli lépe hostující a vsítil čtyři branky a v klidu si došli pro výhru. Nic nezmohla ani korekce Mathiase Lukaštíka osm minut před koncem. Šanci na zisk prvních bodů v sezoně dostanou Tigers již v neděli 25. září od 12.30, kdy vyzvou zlínské Berany!