HC Uherský Brod - Tigers Zlín

7:2

HC UHERSKÝ BROD: Suč – Šmíd, Sedláček, Fojtách, Jančář, Mošťková, Stehlík – Kopunec, Šimoník, Heča, Man, Šiller, Kubík, Bodiš, Patka, Kundrata.

TIGERS ZLÍN: Kratochvíl – Vařeka, Janků, Pešek – Lukaštík, Wachtl, Škamrala, Tomaštík, Černý, Dittrich, Charvát, Dvořák.

Branky a nahrávky: 02:41 Patka (Heča, Kubík), 08:04 Sedláček, 10:21 Man, 22:24 Jančář, 25:30 Šmíd (Bodiš, Man), 26:37 Bodiš – 27:32 Černý, 37:20 Lukaštík (Pešek). Rozhodčí: Frelich, Šobáň. Diváci: 43. Průběh utkání: 6:0, 6:2.

Úvodní zápas "B týmu" starších žáků nevyšel, Uherský Brod kontroloval utkání od úvodní minuty. Nejprve se domácí dostali do slibného vedení 3:0, které ve 2. třetině navýšili na 6:0! Jiskřička naděje Tygrům svitla v závěru periody, kdy dali dvě branky. Prosadili se František Černý a Mathias Lukaštík. V závěrečné třetině však žádná stíhací jízda nepřišla, Uherský Brod už žádný gól nepřipustil a cenné tři body si tak ponechá.