HC Uherský Brod - Tigers Zlín

7:2

HC UHERSKÝ BROD: SučČechman – Sedláček, Šmíd, Fojtách, Jančář, Stehlík, Mošťková – Patka, Kundrata, Bodiš, Šimoník, Kopunec, Heča, Man, Kubík, Šiller.

TIGERS ZLÍN: Kratochvíl – Vařeka, Janků, Pešek – Charvát, Dittrich, Dvořák, Černý, Lukaštík, Wachtl, Škamrala, Tomaštík.

Branky a nahrávky: 02:41 Patka (Heča, Kubík; 5/5), 08:04 Sedláček (5/5), 10:21 Man (5/5), 22:24 Jančář (5/5), 25:30 Šmíd (Bodiš, Man; 5/5), 26:37 Bodiš (4/4), 42:48 Man (5/5) – 27:32 Černý (4/3), 37:20 Lukaštík (Pešek; 5/5). Rozhodčí: Frelich, Šobáň. Diváci: 43. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Střely na branku: 7:2. Průběh utkání: 6:0, 6:2, 7:2.

Úvodní zápas "B týmu" starších žáků nevyšel, Uherský Brod kontroloval utkání od úvodní minuty. Nejprve se domácí dostali do slibného vedení 3:0, které ve 2. třetině navýšili na 6:0! Jiskřička naděje Tygrům svitla v závěru periody, kdy dali dvě branky. Prosadili se František Černý a Mathias Lukaštík. V závěrečné třetině však žádná stíhací jízda nepřišla, Uherský Brod už žádný gól nepřipustil a cenné tři body si tak ponechá.