Tigers Zlín - VHK ROBE Vsetín

6:3

TIGERS ZLÍN: Šiška (Žák) – Soukup, Hudec, Sedlář – Vavruška, Psík, Sadílek, Pavlenko, Greguš, Taoujni, Miklík, Socha, Pšurný.

VHK ROBE VSETÍN: Opletal – Vráblík, Kudela, Pinďák, Zalaba, Navláčil, Jančina, J. Trčka, Šťastný, Machálek, Forch, Navratilová, Křížek, M. Trčka.

Branky a nahrávky: 04:22 Pšurný (Sadílek; 5/5), 10:50 Pšurný (Psík; 5/5), 16:45 Pšurný (Greguš, Psík; 5/5), 41:33 Greguš (Pšurný; 5/5), 53:43 Vavruška (Sadílek; 5/5), 55:36 Vavruška (TS) – 06:24 Křížek (Vráblík; 5/5), 11:43 Křížek (5/5), 17:00 Navratilová (5/5). Rozhodčí: Babulík, Šiška. Diváci: 24. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 6:3. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 6:3.

Čtyřicet minut hry to byla veliká přetahovaná! Do vedení šli v 5. minutě Tigers, když se prosadil Roman Benjamin Pšurný, nicméně Vsetín rychle kontroval a zásluhou Matěje Křížka vyrovnal na 1:1! V polovině třetiny se opět trefil Roman Benjamin Pšurný a opět přišla rychlá odpověď Matěje Křížka... V 17. minutě se do třetice trefil Roman Pšurný a hattrick byl na světě! Tentokrát přišla odpověď opravdu bleskově, Isabel Navratilová vyrovnala za pouhopouhých 15 vteřinek - 3:3!

Ve druhé třetině se neudálo nic co by bylo hodno záznamu do zápisu o utkání, neviděli jsme ani gól ani žádný trest. Přesuňme se tedy do třetiny třetí:

Závěrečná pasáž jednoznačně patřila Tygrům! Už po minutě a třiceti třech vteřinách rozradostnil domácí střídačku skórující Šimon Greguš, což se nakonec ukázalo jako mimořádně důležitá branka. V závěru zápasu přišla ještě pojistka v podobě slepených branek Sebastiana Vavrušky - 6:3!

Mladší žáci tak díky výtečnému závěru urvali všechny tři body a odpoutali se na druhém místě ligové tabulky! Další zápas Tygry čeká přesně za týden, tedy v neděli 12.3, kdy od 10:30 vyzvou svého tabulkového souseda a přímého konkurenta Černé Vlky!