HOKEJ Uherský Ostroh - Tigers Zlín

9:9

HOKEJ UHERSKÝ OSTROH: Slezák – Hudáček, Štulc – Fiala, Křivák, Nožička, Cícha, Beránek, Horák, Ludvík, Maňák, Nejezchleba, Pres, Motyčka, Šprta, Frolek, Morava, Kujíček.

TIGERS ZLÍN: Žák – Vavruška, Soukup, Hudec, Sedlář, Psík, Sadílek, Pavlenko, Greguš, Taoujni, Dorničák, Socha, Pšurný.

Branky a nahrávky: 07:32 Beránek (Šprta; 5/5), 14:04 Maňák (TS), 29:45 Fiala (Hudáček; 5/5), 30:23 Fiala (Beránek; 5/5), 33:10 Beránek (Fiala; 5/5), 38:41 Fiala (Ludvík; 5/5), 44:15 Beránek (TS), 50:50 Fiala (5/5), 59:09 Beránek (Fiala; 5/5) – 09:14 Psík (Vavruška; 5/5), 09:25 Pavlenko (Pšurný; 5/5), 15:00 Sadílek (Greguš; 5/5), 19:54 Psík (TS), 21:54 Pšurný (TS), 25:29 Psík (Socha; 5/5), 39:07 Pšurný (TS), 48:19 Psík (Sadílek; 5/5), 58:33 Vavruška (Soukup, Sadílek; 5/5). Rozhodčí: Hendrych, Polehňa. Diváci: 55. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 9:9. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:6, 6:6, 6:7, 7:7, 7:8, 8:8, 8:9, 9:9.

Už první třetina naznačila, že dnes to bude divočina. Skóre otevřel v sedmé minutě domácí Tobiáš Beránek a Uherský Ostroh šel do vedení. Tygří odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, vyrovnal David Psík a za pouhopouhých jedenáct vteřin dokonce otočil výboj zápasu Patrik Pavlenko. Šest minut před koncem jeli domácí trestné střílení a Jiří Maňák se nemýlil - 2:2. V závěru však opět úřadovali hosté z Baťova města, padesát šest vteřin po vyrovnávacím gólu strhl vedení zpět na hostující stranu David Sadílek a pár okamžiků před sirénou situaci ještě vylepšil David Psík - 4:2. Tigers šli do kabin s nadějným dvojbrankovým vedením.

A start druhé třetiny Tygry přiblížil výhře ještě více, nejprve se z trestného střílení trefil Roman Benjamin Pšurný, na nějž navázal David Psík, jenž tedy ve 25. minutě zkompletoval hattrick! V polovině základní hrací doby se však Uherskému Ostrohu roztrhl s góly pytel a domácí byli rázem zpět ve hře. Nejprve dvěma slepenými údery skóroval Jakub Fiala, jenž se následně asistencí podílel i na pátém gólu svého týmu, který vsítil Tobiáš Beránek. A domácí ještě neměli dost, ve 38. minutě se trefil kdo jiný než Jakub Fiala a rázem bylo vyrovnáno! 53 vteřin před koncem naštěstí strhl vedení zpět na stranu mladých Tygrů Roman Benjamin Pšurný.

Závěrečná třetina byla kdo z koho. Nejprve opět vyrovnal Tobiáš Beránek, na něj reagoval dnes výtečný David Psík. Deset minut před koncem se prosadil hrdina domácích Jakub Fiala. Zdálo se, že oba týmy se spokojí s plichtou. Jenomže! V 58. minutě dal gól Sebastian Vavruška a k výhře měli opět blíže Tigers. Nakonec z toho byla přeci jen remíza, 51 sekund před koncem dal na 9:9 Tobiáš Beránek.

Mladší žáci tak bodovali ve čtvrtém zápase v řadě a drží se na skvělém třetím místě, přičemž čelo tabulky je stále na dostřel! Další duel čeká Tigers příští sobotu, kdy je čeká pikantní derby s konkurenčními Berany. Hraje se na Tigers CREAM Aréně od 9:30.