Tigers Zlín - HC Bobři Valašské Meziříčí

4:7

TIGERS ZLÍN: Žák – Psík, Sadílek, Vavruška, Soukup, Hudec, Sedlář, Pavlenko, Kratochvílová, Greguš, Taoujni, Dorničák, Socha, Pšurný.

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: Šiška – Kamas – Capil, Navratilová, Fuchs, Batrla, Dubec, Rušar, Kovaříček, Rypár, Vrečková, Lenomar, Frolo, Zpěvák, Chovanec, Urban.

Branky a nahrávky: 10:03 Sadílek (TS), 19:16 Sadílek (Pavlenko; 5/5), 40:19 Psík (Sadílek; 5/5), 51:34 Dorničák (Greguš; 5/5) – 05:41 Navratilová (Frolo; 5/5), 12:16 Capil (5/5), 21:14 Lenomar (Capil, Kovaříček; 5/5), 31:40 Frolo (TS), 33:14 Rušar (Frolo; 5/5), 48:09 Navratilová (5/5), 57:22 Kamas (Navratilová; 5/5). Rozhodčí: Babulík, Goňa. Diváci: 49. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 4:7. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7.

Mladší žáci vyzvali na svém ledě v rámci 6. ligového kola Bobry z Valašského Meziříčí. Rozdíl vznikl ve 2. třetině, kterou Bobři vyhráli 3:0, vytvořili si dostatečný náskok pro zbytek duelu a Tigers tak poprvé v sezóně prohráli!

Úvodní třetinu lépe začali hosté, kteří po téměř šesti minutách otevřeli skóre zápasu. Góly se rovnoměrně střídaly, nejprve vyrovnal David Sadílek, následně vrátil hostům vedení Štěpán Capil a 45 vteřin před sirénou skóroval ještě jednou David Sadílek - 2:2!

Prostřední perioda byla dnes kamenem úrazu. Bobři v ní díky třem brankám odskočili na 5:2 a bylo zle.

Ve třetí třetině se Tigers ještě snažili zahájit stíhací jízdu, hned v prvním střídání se trefil David Psík. Valmez i tady, ale dokázal odpovědět. Stav ještě brankou na 6:4 zdramatizoval Matyáš Dorčák, výhru ale dvě a půl minuty před koncem jistil Vlastimil Kamas.

Mladší žáci tak zapisují první prohru v nové sezoně, vrátit se na vítěznou vlnu mohou Tygři hned zítra když od 9:30 odehrají zápas v Brumově - Bylnici.