HC Uherský Brod - Tigers Zlín

4:3

HC UHERSKÝ BROD: Kamenář – Horenský , Obadal, Brulík, Fikes, Diviš, Šiška, Horenský – Plšek, Salinger, Dvořák, Beran, Holík, Škubal, Honza, Dostalík.

TIGERS ZLÍN: Kaděra – Mozr, Šlesinger, Jünger, Grebeníček, Valouch, Zámorský – Vasyliev, Fajkus, Vaněk, Mičkal, Korpas, Zaborskyi, Haida, Vyorálek, Doležal.

Branky a nahrávky: 24:13 Diviš (Horenský, Plšek; 5/5), 29:27 Dvořák (Horenský; 5/5), 31:15 Šiška (Horenský; 5/5), 54:30 Dostalík (Holík, Diviš; 5/5) – 02:02 Vaněk (Mičkal; 5/5), 38:34 Fajkus (Valouch; 5/4), 55:47 Šlesinger (Doležal; 5/5). Rozhodčí: Šmíd – Brablenec, Šobáň. Diváci: 34. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Střely na branku: 4:3. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.

Dorostenci Tigers Zlín zahájili zápas výborně, když po dvou minutách poslal svůj tým do vedení Patrik Vaněk! Tygři navíc chvíli poté ubránili přesilovku soupeře, na trestnou usedl Mykyta Haida. Borci z Baťova města však situaci ustáli a do kabin se tak šlo za stavu pro ně příznivého - 0:1!

Spartak se vzepřel v polovině utkání. Nejprve vyrovnal ve 25. minutě Viktor Diviš, aby se za chvíli v rozmezí jediné minuty trefil Jan Dvořák a Marek Šiška. Tygři se do zápasu vrátili díky proměněné přesilovce, po přihrávce Marka Valoucha skóroval Jiří Fajkus!

Ve třetí třetině se Tigers ještě snažili vyrovnat, situaci jim ale zkomplikovalo zvýšení Adama Dostalíka. Pět minut před koncem ještě utkání zdramatizoval Daniel Šlesinger, to už ale bylo pozdě. Tygři padli po přetahované s Uherským Brodem a poprvé v sezoně padli - 3:4.

Šanci složit reparát a vrátit se na vítěznou vlnu dostanou dorostenci hned zítra, kdy je čeká souboj s Valašským Meziříčím. Utkání startuje v 11:30